NSYSUCR9080 Universal Cross Rail, Steel
- MFR:
- Schneider Electric
- MFR #:
- NSYSUCR9080
- Item #:
- 770243
Availability
| Location | Available Qty |
|---|---|
| Available | Available to Order |
$72.93
each
Manuals and Documentation
| Catalog Number | NSYSUCR9080 |
| Manufacturer | Schneider Electric |
| Brand | SCHNEIDER ELECTRIC |
| Warranty Description | Contractual Warranty:18 months |
| Country of Origin | France |
| Made in USA | No |
| Material | steel |
| RoHS URL | https://checkaproduct.se.com/DistantRequestDispatcher.aspx?action=export&pid=10175964&lang=en-us |
| GTIN | 03606485133690 |
| Width | 90 mm |
| Height | Nominal: 800 mm;useful: 707 mm |
| Depth | 27 mm |