TYD4X2SPG6 Ty-Duct 2-Point Contact Wiring Duct, Solid Slot, 4 in W x 2 in D, PVC
- MFR:
- ABB - Installation Products
- MFR #:
- TYD4X2SPG6
- UPC:
- 786210094700
- Item #:
- 762218
TYD4X2SPG6 Ty-Duct 2-Point Contact Wiring Duct, Solid Slot, 4 in W x 2 in D, PVC
- MFR #:
- TYD4X2SPG6
- UPC:
- 786210094700
- Item #:
- 762218
Availability
| Location | Available Qty |
|---|---|
| Available | Available to Order |
$15.63
foot
Manuals and Documentation
| Catalog Number | TYD4X2SPG6 |
| Manufacturer | ABB - Installation Products |
| Brand | Ty-Duct |
| Country of Origin | United States |
| Made in USA | Yes |
| Color | Gray |
| Material | PVC |
| UPC | 786210094700 |
| GTIN | 00786210094700 |
| Item Type | Solid Wall Duct |
| Length | 6 ft , 1.83 m |
| Width | 4 in , 101.6 mm |
| Depth | 2 in , 50.8 mm |