NSYSDR200BD Symmetrical, Steel
- MFR:
- Schneider Electric
- MFR #:
- NSYSDR200BD
- Item #:
- 14786
Availability
| Location | Available Qty |
|---|---|
| Available | 155 |
$8.35
each
One symmetric mounting rail perforated 35x7.2 mm L2000 mm type B Supply: 20
Manuals and Documentation
| Catalog Number | NSYSDR200BD |
| Manufacturer | Schneider Electric |
| Brand | SCHNEIDER ELECTRIC |
| Warranty Description | Contractual Warranty:18 months |
| Country of Origin | Italy |
| Made in USA | No |
| RoHS URL | https://checkaproduct.se.com/DistantRequestDispatcher.aspx?action=export&pid=10178833&lang=en-us |
| GTIN | 03606480184338 |
| Length | 2000 mm |
| Width | Nominal: 35 mm |
| Height | Nominal: 7.2 mm |