3-1/2" 3-Piece Knock Out Seal, Pre-Galvanized
- MFR:
- Minerallac
- MFR #:
- 90066
- UPC:
- 085937900661
- Item #:
- 122792
3-1/2" 3-Piece Knock Out Seal, Pre-Galvanized
- MFR #:
- 90066
- UPC:
- 085937900661
- Item #:
- 122792
Availability
| Location | Available Qty |
|---|---|
| Available | Available to Order |
$11.7987
each
Manuals and Documentation
| Catalog Number | 90066 |
| Manufacturer | Minerallac |
| Brand | CULLY |
| Country of Origin | China |
| Made in USA | No |
| Application | Seals Open Knockout Holes |
| Color | Silver |
| Construction | Stamped |
| Finish | Zinc Plated |
| Material | Steel |
| Mounting | Screw |
| Shape | Circular |
| Special Features | 3-1/2" Screw/Bar Type Knock Out Seal |
| UPC | 085937900661 |
| GTIN | 00085937900661 |
| Item Type | Knock Out Seal 3 Piece |
| Length | 3-1/2" |
| Length UOM | Inch |
| Width | 3-1/2" |
| Width UOM | Inch |
| Height | 1/4" |
| Height UOM | Inch |