Manuals and Documentation
| Catalog Number | 95092 |
| Manufacturer | Minerallac |
| Brand | CULLY |
| Country of Origin | United States |
| Made in USA | Yes |
| Color | Black |
| Material | Nylon |
| UPC | 085937950925 |
| GTIN | 00085937950925 |
| Item Type | Knock-Out Bushings |
| Width | 0.750" |
| Width UOM | Inch |
| Height | 0.750" |
| Height UOM | Inch |
| Size | 3/4" |