NSYADR200, galvanised steel
- MFR:
- Schneider Electric
- MFR #:
- NSYADR200
- Item #:
- 1011672
Availability
| Location | Available Qty |
|---|---|
| Available | Available to Order |
$16.56
each
Manuals and Documentation
| Catalog Number | NSYADR200 |
| Manufacturer | Schneider Electric |
| Brand | SCHNEIDER ELECTRIC |
| Warranty Description | Contractual Warranty:18 months |
| Country of Origin | Spain |
| Made in USA | No |
| RoHS URL | https://checkaproduct.se.com/DistantRequestDispatcher.aspx?action=export&pid=10178850&lang=en-us |
| GTIN | 03606480180194 |
| Length | 2000 mm |
| Width | Nominal: 32 mm |
| Height | Nominal: 15 mm |