H-117-C Kindorf Flat Washer, 3/8 in Nominal, 0.438 in ID x 1 in OD, 0.104 in THK, Steel
- MFR:
- ABB - Installation Products
- MFR #:
- H 117 C
- UPC:
- 785991786323
- Item #:
- 192036
H-117-C Kindorf Flat Washer, 3/8 in Nominal, 0.438 in ID x 1 in OD, 0.104 in THK, Steel
- MFR #:
- H 117 C
- UPC:
- 785991786323
- Item #:
- 192036
Availability
| Location | Available Qty |
|---|---|
| Available | Available to Order |
$1.0439
each
| Catalog Number | H 117 C |
| Manufacturer | ABB - Installation Products |
| Brand | Kindorf |
| Country of Origin | China |
| Made in USA | No |
| Finish | Gal-Krom/Standard |
| Material | Steel |
| UPC | 785991786323 |
| GTIN | 00785991786323 |
| Inside Diameter | 0.438 in |
| Outside Diameter | 1 in |
| Thickness | 0.104 in |